Jak to działa?

Co może zrobić dla Ciebie Finzmo? Jak to działa? Jesteśmy stroną online na której pomagamy znaleźć finansowanie dla naszych użytkowników, zapewniając im dostęp do imponującej sieci instytucji kredytowych, banków i pożyczkodawców.

Jeśli odwiedzasz naszą witrynę po raz pierwszy, zapraszamy do przeczytania wszystkich informacji tu zawartych i zadawania pytań w razie potrzeby. Gwarantujemy, że pomożemy każdemu znaleźć odpowiednią pożyczkę. Oto podsumowanie całego procesu: jeśli klient zdecyduje się aplikować o pożyczkę, wszystko, co musi zrobić, to podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, wiek, adres itd. Po przesłaniu informacji klient otrzymuje od nas nazwę użytkownika i gotowe! Po tych kilku krokach klient zostaje naszym najnowszym użytkownikiem.

Informacje, które przekazuje nam klient, są przetwarzane przy użyciu technologii i oprogramowania, które sami opracowaliśmy. Przeszukujemy naszą bazę pożyczkodawców i wybieramy ofertę od pożyczkodawcy, który jest w stanie sfinansować prośbę klienta. Klient zawsze zostaje poinformowany o pełnych kosztach, w tym opłatach i stopach procentowych, zanim przystąpi do nawiązania umowy. Decyzja o podpisaniu umowy kredytowej i zdecydowaniu się na finansowanie zależy wyłącznie od klienta.

Jeśli klient zdecyduje się na skorzystanie z oferty pożyczkodawcy, to bardzo szybko otrzyma odpowiedź, informującą, czy wniosek o pożyczkę został zatwierdzony. Jeśli ta odpowiedź jest pozytywna, fundusze, o które prosił, zostaną udostępnione w bardzo krótkim czasie. Proces uzyskania finansowania nie mógłby być prostszy.

Nie wymagamy żadnych dodatkowych opłat z naszej strony. Pobieramy natomiast opłatę od pożyczkodawcy, jeśli klientowi została udzielona pożyczka. Na każdym etapie procesu masz pełną kontrolę nad swoimi danymi osobowymi i dokonanymi wyborami. W Finzmo mocno wierzymy w uczciwość i szczerość. Jesteśmy tu dla Ciebie i dla Twoich potrzeb.

Być może bardziej pasowałoby tutaj "Dlaczego robimy to, co robimy". Dowiedziałeś się już trochę o nas, naszym zaangażowaniu wobec Ciebie i naszej technologii. Nie wiesz jednak jeszcze, dlaczego zajmujemy się tym, czym się zajmujemy. Naszą dewizą jest "Łatwe finansowanie", a naszym celem jest nic innego jak zmiana globalnego finansowania. Pomagamy naszym użytkownikom znaleźć finansowanie w najbezpieczniejszy i najszybszy sposób. Dlaczego? Ponieważ chcemy pomagać.