Jak to działa?

Co może zrobić dla Ciebie Finzmo? Jak to działa? Jesteśmy rynkiem online i pomagamy znaleźć finansowanie dla naszych członków, zapewniając im dostęp do imponującej sieci instytucji kredytowych, banków i pożyczkodawców.

Jeśli odwiedzasz naszą witrynę po raz pierwszy, zapraszamy do przeczytania wszystkich informacji tu zawartych, zadawania pytań, w razie potrzeby i zapewniamy, że pomożemy każdemu znaleźć odpowiednią pożyczkę. Oto podsumowanie całego procesu: jeśli klient zdecyduje się aplikować o pożyczkę, wszystko, co musi zrobić, to podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, wiek, adres itd. Po przesłaniu informacji klient otrzymuje od nas nazwę użytkownika i gratulujemy! Wtedy też zostaje się naszym najnowszym członkiem.

Informacje, które przekazuje nam klient, są przetwarzane przy użyciu technologii i oprogramowania, które sami opracowaliśmy.Nasza sieć pożyczkodawców zostanie przeszukana, a my spróbujemy znaleźć ofertę od pożyczkodawcy, który mógłby sfinansować prośbę klienta. Klient zawsze zna pełne koszty, w tym opłaty i stopy procentowe, zanim pojawi się jakikolwiek obowiązek. To wybór klienta, a to jest nasze zobowiązanie wobec niego.

Jeśli klient zdecyduje się na skorzystanie z oferty pożyczkodawcy, to bardzo szybko otrzyma odpowiedź, informującą, czy wniosek o pożyczkę został zatwierdzony. Jeśli ta odpowiedź jest pozytywna, fundusze, o które prosił, zostaną udostępnione w bardzo krótkim czasie. To finansowanie przygotowane w prosty sposób.

Nie ma żadnych opłat ani wydatków z naszej strony. Otrzymujemy jednak opłatę od pożyczkodawcy, jeśli została udzielona pożyczka. Na każdym etapie procesu masz pełną kontrolę nad swoimi danymi osobowymi i dokonanymi wyborami. My w Finzmo mocno wierzymy w uczciwość i szczerość. Jesteśmy tu dla Ciebie. Do Twoich usług.