Uzyskaj swoją
ofertę pożyczki
ratalnej!

Przeszukujemy oferty banków oraz pożyczkodawców online, aby znaleźć najlepsze oferty dostosowane do Twoich potrzeb i skierować Cię do instytucji finansowych, które je oferują.

valuePropIcon

Sprawdź propozycje przygotowane przez Finzmo w zaledwie 5 minut

valuePropIcon

96% akceptowalności wniosków

valuePropIcon

Wszyscy pożyczkodawcy w jednym miejscu

Przeszukujemy oferty banków oraz pożyczkodawców online, aby znaleźć najlepsze oferty dostosowane do Twoich potrzeb i skierować Cię do instytucji finansowych, które je oferują.

Jak to Działa

1. Wybierz pożyczkę
Wybierz kwotę pożyczki oraz okres kredytowania.
2. Wypełnij formularz
W zaledwie minut możesz ukończyć proces aplikacji. Musisz tylko podać swoje dane osobowe.
3. Przetwarzamy Twój wniosek
Za kilka minut otrzymasz odpowiedź poprzez wiadomość e-mail lub nasi agenci bezpośrednio się z Tobą skontaktują.
4. Odbierz pieniądze
Ciesz się pozyskanymi środkami i zrelaksuj się!

Referencje

Za darmo i bez zobowiązań

Nasza usługa jest całkowicie darmowa, a nawet jeśli otrzymasz ofertę kredytową, nie masz żadnego obowiązku jej przyjęcia.

ŻADNEGO WPŁYWU NA TWOJĄ HISTORIĘ KREDYTOWĄ

Nasi partnerzy pożyczkowi przeprowadzają jedynie "miękkie badanie" Twojej zdolności kredytowej, co w żaden sposób nie wpływa na Twoją historię kredytową.

POŻYCZKA PRZEZ INTERNET

Finzmo zaproponuje Ci ofertę finansowania od wiodącego partnera pożyczkowego online w czasie rzeczywistym.

OFERTY POŻYCZEK DLA CIEBIE

Korzystając z podanych przez Ciebie informacji, wybierzemy ofertę pożyczki dopasowaną do Twoich potrzeb, abyś nie musiał szukać już nigdzie indziej.

W PEŁNI BEZPIECZNY PROCES

Prywatność jest dla nas najważniejsza. Wszelkie przesyłane lub przechowywane przez nas dane są w pełni chronione za pomocą szyfrowania SSL.

SZYBKA GOTÓWKA

Wielu naszych partnerów wysyła środki już w tym samym dniu w którym wypełniłeś wniosek online.

Pożyczki online na raty

Jak się zapewne domyślasz, znalezienie właściwej pożyczki może być bardzo skomplikowanym procesem. Właśnie dlatego Finzmo jest rozwiązaniem dla Ciebie. Opracowaliśmy najbardziej zaawansowane i wyrafinowane narzędzia dostępne na świecie i używamy ich do znalezienia dla Ciebie najlepszych ofert pożyczkowych.

Robimy wszystko, co w naszej mocy, abyś mógł usiąść wygodnie i niczym się nie przejmować, bo wszystkim zajmiemy się za Ciebie. Wszyscy nasi partnerzy zapewniają natychmiastową akceptację wniosku i przelewają pieniądze na konto z reguły w ciągu kilku minut. Wszystko co musisz zrobić to wypełnić nasz prosty wniosek online. Szybko, sprawnie i bez żadnych dodatkowych opłat! Nasza unikalna technologia analizuje dane osobowe podane we wniosku i dopasowuje je do ofert pożyczkodawców współpracujących z naszą firmą. Ostateczny wybór przyjęcia oferty jest oczywiście całkowicie po Twojej stronie. W rzeczywistości kontrolujesz każdy etap procesu.

Skorzystaj z naszych usług, aby znaleźć najlepszą ofertę. To nie mogłoby być prostsze. Po prostu wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy., co zajmie Ci zaledwie 60 sekund, a następnie kliknij przycisk “Prześlij” - jest to całkowicie bezpłatne i nie wpływa na Twoją historię kredytową.

Pomogliśmy już ponad 500 000 klientów

WYSOKA PRZYZNAWALNOŚĆ

Pomagamy znaleźć finansowanie w 20 krajach. Dzięki naszym lokalnym partnerom pomogliśmy już ponad 500 000 klientów, a ponad 1 000 000 udzielonych pożyczek wyniosło łącznie miliard dolarów. Nasz klub lojalnych klientów rośnie każdego dnia, a każdego z nich witamy z entuzjazmem.