Jesteśmy Finzmo

Finzmo to międzynarodowa marka dostępna dla konsumentów na 3 kontynentach za pośrednictwem naszej grupy spółek zależnych. Od 2015 roku osoby fizyczne na całym świecie korzystały z Finzmo, aby połączyć się z ponad 100 000 pożyczek o łącznej wartości ponad 300 milionów dolarów. Pozwól, że pomożemy Ci znaleźć pieniądze, których potrzebujesz!

Szybkie i proste finansowanie. Tak jak powinno być

Kredyty i pożyczki to produkty, które wymagjąa indywidualnego dostosowania. Pożyczkodawcy i strony porównujące pożyczki często podają klientomtylko gotową listę ofert, pozostawiając konsumentów samych przy ocenie opcji. To skomplikowane. W Finzmo jesteśmy tutaj, aby to naprawić.

Dostosowujemy proces składania wniosku o pożyczkę

Znajdziemy dla Ciebie spersonalizowane oferty pożyczki na podstawie Twojej aplikacji online. Nasza usługa jest szybka i bezpieczna, a Ty nie masz obowiązku akceptacji oferty pożyczki.

Technologia zwiększająca Twoje możliwości

Nasz autorski algorytm ma na celu uproszczenie procesu pożyczkowego

Staramy się być zaufanym partnerem naszej sieci pożyczkowej, pozostając jednocześnie zaangażowanym w zapewnianie klientom najlepszych doświadczeń pożyczkowych na rynku. Nasze bezpieczne środowisko online wykorzystuje zaawansowaną technologię do łączenia wniosków pożyczkowych użytkowników z ofertami naszych partnerów sieci pożyczkowej.

Naszym celem jest tworzenie skutecznych i wydajnych połączeń, aby zaoszczędzić czas, pieniądze i wysiłek zarówno użytkowników, jak i pożyczkodawców.

Zespół Finzmo

W Finzmo kierujemy się podejściem zorientowanym na klienta, aby poprawić Twoje doświadczenie kredytowe

Od zespołu kreatywnego, odpowiedzialnego za działanie naszego systemu wyszukiwania ofert pożyczkowych po naszych ekspertów UX, którzy pracują nad tym, aby proces był jak najszybszy i najprostszy. Naszym celem jest zapewnienie nowego doświadczenia, które sprawi, że wyszukiwanie pożyczki online będzie szybkie, łatwe i przejrzyste.

Jesteśmy innowacyjni i jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy w czołówce trendów rynkowych i rozwiązujemy pytania, które nasi klienci wciąż stawiają.

W miarę rozwoju, skupiamy się na opracowywaniu rozwiązań, które zwiększają komfort kredytowania klientów, niezależnie od kwoty, celu czy zdolności kredytowej.