Pomoc

Wystarczy, że wprowadzisz swoje dane osobowe, aby złożyć wniosek, otrzymasz nazwę użytkownika i to wtedy właśnie staniesz się członkiem.

Tak, absolutnie! Abyśmy mogli znaleźć dla Ciebie świetne opcje kredytowe, potrzebujemy kilku informacji:

Imię i nazwisko;

Numer ubezpieczenia społecznego i numer dowodu osobistego;

Adres zamieszkania;

Adres e-mail i numer telefonu komórkowego;

Główny bank, w którym masz konto.

Jeśli chcesz wiedzieć, w jaki sposób wykorzystywane są Twoje dane osobowe, zapoznaj się z sekcją Polityki prywatności.

Łączna kwota finansowania, o którą można się ubiegać, zależy od kilku czynników, takich jak warunki określone przez poszczególnych pożyczkodawców, państwo, w którym mieszkasz, historia kredytowa itd. W Finzmo bierzemy pod uwagę wszystkie te zmienne podczas przygotowywania oferty. Zasadniczo możesz ubiegać się o finansowanie w kwocie od 1000zł do 25 000zł.

Absolutnie nic! Finzmo nie udziela pożyczek. Usługa Finzmo to przede wszystkim doradztwo kredytowe dla osób, które chcą otrzymywać informacje o atrakcyjnych pożyczkach internetowych dostępnych na rynku oraz o warunkach z nimi związanych. Wszelkie porady i usługi od Finzmo są całkowicie bezpłatne.

Opłata jest ustalana indywidualnie przez pożyczkodawcę, który składa Ci ofertę, a przed złożeniem wniosku nie możemy wiedzieć jakie warunki zostaną przedstawione. Oprocentowanie pożyczkodawców jest zróżnicowane, w zależności od podanych informacji.

Tak, możesz zamiast tego podać numer telefonu stacjonarnego.

Aczkolwiek twoje możliwości uzyskania pożyczki są większe, jeśli masz telefon komórkowy, ponieważ większość kredytodawców wymaga posiadania telefonu komórkowego, aby potwierdzić dane osobowe, pozostać w kontakcie z Tobą i wysyłać wiadomości o Twoim wniosku, nowych produktach, promocjach itd.

Obsługujemy wszystkie informacje naszych klientów z absolutną dbałością o prywatność, szacunkiem i bezpieczeństwem. O gromadzeniu i wykorzystywaniu danych osobowych można przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

Tak. Jeśli Twój wniosek o finansowanie zostanie przyznany, pożyczkodawca będzie potrzebował konta, na które można wpłacić żądane środki.

Oczywiście. Osoby wynajmujące mogą również skorzystać z usług doradztwa kredytowego w Finzmo i poprosić o finansowanie.

I tak i nie. Aby poprosić o finansowanie online, musisz udowodnić posiadanie dochodu, czy to z zatrudnienia, czy też aktu własności. Kredytodawcy zazwyczaj chcą mieć pewność, że masz źródło dochodu, aby upewnić się, że będziesz mógł wywiązać się ze swoich zobowiązań.

Nie. Finzmo nie oferuje żadnego rodzaju pożyczki dla osób prywatnych lub firm. Usługa Finzmo to doradztwo kredytowe poprzez nasz internetowy serwis poszukiwania pożyczek dla naszych członków.

Aby skorzystać z usług doradczych Finzmo, nie musisz zdawać testu wypłacalności. Jednak instytucje pożyczkowe zwykle będą tego wymagać i to, czy udzielą pożyczki, czy nie, zależy od wyników ich analiz.

Co do zasady nie, środki uzyskane przez Finzmo są do twojej dyspozycji na wszystko, czego potrzebujesz lub chcesz.

Jednak chcielibyśmy poznać Twój powód, ale tylko po to, abyśmy mogli ulepszyć nasze usługi i lepiej Ci pomóc. Innymi słowy, to twój wybór.

Tak. Podczas gdy niektórzy pożyczkodawcy mogą przeprowadzać kontrole kredytowe w biurach kredytowych, inni mogą przyznać Ci pożyczkę bez względu na wszystko, a my sprawdzimy to wszystko i przedstawimy Ci najbardziej dopasowaną ofertę.

Pożyczki finansowe naszych partnerów są zabezpieczone przez dochód pożyczkobiorcy. Należy jednak pamiętać, że niski rating kredytowy i niewystarczające informacje kredytowe mogą mieć wpływ na kwotę pożyczki i warunki ofert oferowane przez kredytodawców.

Usługa Finzmo polega na wyszukiwaniu ofert pożyczek dla członków, proces analizy i zatwierdzenia Twojej prośby jest dokonywany przez pożyczkodawcę, który składa Ci ofertę, a każdy z nich ma z kolei swój własny proces akceptacji.

Pożyczkodawca może przeanalizować historię kredytową, przeprowadzić analizę wypłacalności i sprawdzić Cię w agencji zajmującej się raportami kredytowymi. Przyczyna, dla której Twoje zgłoszenie nie zostało zaakceptowane, może być udzielona tylko przez pożyczkodawcę, którego wybrałeś, i możesz się z nim swobodnie skontaktować.

Jeśli pozwalają na to przepisy państwowe, możesz ubiegać się o tyle pożyczek w Finzmo, ile chcesz. Zatwierdzenia udzielają pożyczkodawcy, nie możemy więc powiedzieć z pewnością, czy i kiedy otrzymasz pieniądze.

Gwarantujemy jednak, że proces składania wniosku o pożyczkę będzie tak szybki, jak to możliwe. Gdy potwierdzisz swoją prośbę w Finzmo, pożyczkodawca zazwyczaj złoży Ci ofertę pożyczki w ciągu kilku minut i wypłaci środki w ciągu kilku godzin, jeśli twoja prośba zostanie rozpatrzona pozytywnie. W tym procesie mogą czasami występować wyjątki, ale nigdy nie będzie to więcej niż jeden pełny dzień roboczy.

Nasza usługa jest zawsze dostępna i można ubiegać się o nową pożyczkę w taki sam sposób, jak w przypadku pierwszej. Jeśli wypełniłeś wszystkie swoje zobowiązania finansowe, możesz poprosić o kolejną pożyczkę, kiedy tylko chcesz. Po to tu jesteśmy.

Każdy pożyczkodawca, z którym współpracujemy, ma własny proces i wyśle Ci wszystkie informacje potrzebne do bezproblemowego dokonywania płatności.

Zwrot pożyczki jest prosty i często można go dokonać za pomocą przelewu bezpośredniego, karty kredytowej lub debetowej albo innej formy oferowanej przez danego pożyczkodawcę. Bądź w kontakcie ze swoim pożyczkodawcą i dokonaj płatności we właściwym terminie, aby uniknąć dodatkowych opłat.

Możesz spłacić swoją pożyczkę od 30 dni do dwóch lat. Przed potwierdzeniem Twojej prośby pożyczkowej, prosimy o uważne przeczytanie warunków umowy pożyczkodawcy, który złożył Ci ofertę.

Finzmo nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek naruszenie umowy.

Jeśli potrzebujesz przedłużenia, skontaktuj się ze swoim pożyczkodawcą. Należy pamiętać, że przedłużenie pożyczki może wiązać się z dodatkowymi opłatami, opłatami, a nawet karami.

Przed potwierdzeniem wniosku o finansowanie u pożyczkodawcy, który złożył Ci ofertę, uważnie przeczytaj zobowiązania umowne dotyczące opóźnienia lub niewywiązania się z płatności.

Różni się on dla każdego pożyczkodawcy, jednak pamiętaj, że spóźniona spłata kredytu może skutkować zgłoszeniem twojego nazwiska do agencji raportującej kredyty, a pożyczkodawca może skontaktować się z agencją windykacyjną lub podjąć inne kroki prawne w celu pobrania płatności.

Jeśli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki, powinieneś jak najszybciej poinformować o tym pożyczkodawcę, aby zminimalizować szkody i uniknąć większych opłat. Powtarzamy, że pożyczanie pieniędzy jest poważnym obowiązkiem, dlatego prosimy o ostrożność przy podejmowaniu decyzji o złożeniu wniosku.

Rozumiemy, że możesz zdecydować, że potrzebujesz finansowania w dowolnym momencie. Finzmo jest dostępne 24 godziny na dobę przez cały rok, więc możesz skorzystać z naszej usługi szukania pożyczek, kiedy tylko potrzebujesz.

Istniejemy, aby zaoferować najlepszą usługę, jaką możemy. Jeśli masz jakieś uwagi dotyczące naszej strony, usługi lub komunikacji, daj nam znać od razu, abyśmy mogli ocenić sytuację, aby ulepszyć nasze usługi. Możesz wysłać wiadomość e-mail na adres customers@finzmo.com lub skontaktować się z naszym zespołem pomocy technicznej od poniedziałku do piątku w godzinach pracy.

Nasz zespół wsparcia jest dostępny dla naszych członków od poniedziałku do piątku od 10:00 do 21:00 czasu pacyficznego.

Aby móc zobaczyć, uzyskać i usunąć swoje dane, które nam przekazałeś, zaloguj się na swoje konto, używając danych logowania. Po zalogowaniu możesz łatwo zobaczyć, pobrać lub usunąć swoje dane.